parallax backgroundBalık Dünyası

Müşteri odaklı yaklaşımı ile ihtiyaç ve beklentileri doğru analiz eden firmamız, deniz ürünlerinin olduğu her yerde bütünleşmiş bir yapılanma içindedir. İhtiyaçları en geniş alanda karşılamayı sektörel varoluşun ve marka olmanın temel bir unsuru olarak görmektedir.

Tazeliği ve kalitesi özenle muhafaza edilerek sofralarınıza sunduğumuz tüm deniz ürünlerimizin ilgili yasa ve kurumsal onayları mevcuttur.

Kalamar, karides, midye, ahtapot, balık ve diğer tüm deniz ürünlerimizi güvenle temin etmeniz için; ulusal zincir marketler, balık satış noktalarımız, restoranlarımız ve işleme tesislerimizde tüm ürünlerimizin besin değeri ilk anki tazeliği ile korunmaktadır.

Gerek taze gerekse dondurulmuş deniz ürünlerinin soğuk zinciri kırılmadan ve hiçbir katkı maddesi konulmadan mümkün olan en üst standartlarda hazırlanması, kalite olarak temel önceliğimizdir.


Üretim Tesisimiz

BALIK DÜNYASI, taze ve donuk ürünleri, işlenmiş ve ileri işlenmiş şekilde toptan ve parakende müşterilerine en iyi kalitede hazırlamaktadır.

Lojistik ve Dağıtım Ağı

BALIK DÜNYASI; özenle işlediği ürünlerini, özel donduruculu araçlarla yurdun her bölgesine aynı kalite ve güvenle dağıtım gerçekleştirmektedir.