loader

Checkout

Hakkımızda

Balık Dünyası'nı Keşfet

Hakkımızda

‘’Denizi anlaman gerekmez; bir tek su damlasını seyretmen, yaşamın bütün harikalarını görmen için yeterlidir.’’

Augustus John Cuthbert Hare

Denizlerin bize sunduğu eşsiz güzelliklere ve lezzetlerine olan tutkumuz ile yüksek kalitede, taze ve en önemlisi sağlıklı deniz ürünlerini sevenleriyle buluşturmayı kendimize görev edindik.

Bu yolda 40 yılı aşkın tecrübe serüvenimiz ile; taze, dondurulmuş, temizlenmiş, filetosu çıkarılmış, dilimlenmiş, ileri işlenmiş, kaplanmış, tütsülenmiş ve marine edilmiş balık ürünlerini hem yurt içi hem de yurt dışındaki müşterilerimiz ile şeffaf bir güven duygusu ile buluşturuyoruz.

‘’Tazeliğini ve besin değerlerini koruyan, sağlıklı deniz ürünlerine ulaşmak herkesin hakkıdır.’’ misyonu ile soğuk zincir ilkelerinden ödün vermeden, denizlerin hazinelerine ulaşmayı herkes için mümkün kılıyoruz.

Çalışma Alanlarımız

Bu tesislerden çıkan ürünlerimizi; otel, restaurant, catering firmaları, askeri projeler, kurum ihaleleri, ulusal marketler gibi alanlara ulaştırıyor ve ihracatını gerçekleştiriyoruz.

Neden Balık Dünyası

Balık Dünyası, geniş operasyonel ağı ile deniz ve su kaynaklarından elde edilen ürünleri öncelikle titizlikle araştırır ve gerekli olan tüm analizlere tabi tutarak modern üretim tesislerinde işler.

Bu yaklaşım ve verimlilik ile deniz ürünlerinin kalitesini ve lezzetini koruyarak taze kalmasını sağlar.

Tazelik ve insan sağlığı bizim için en vazgeçilmez iki gerekliliktir.

Balık Dünyası, denizlerin enginliğini, tecrübe ve kaliteye olan titiz düşkünlüğü ile buluşturarak, hem ülkemizde hem de dünyada alanındaki en güvenilir marka olma vizyonunu taşır.

Bu hedef ile, 1981 yılında başlayan iş tutkusunu, şimdiye ve geleceğe yatırımlar ile taçlandırarak çalışmalarına yön verir ve ülke ekonomisine daha da fazla katkı sağlamak için var gücü ile çalışır.

Balık Dünyası çatısı altında, işini severek ve uzmanlıkla yapan çalışma arkadaşlarına sağladığı geniş istihdamı her geçen gün daha da büyütmeyi hedefler ve çok daha fazla aile bütçesine katkıda bulunmayı amaçlar.

Balık Dünyası, sadece tüketicilerin en kaliteli deniz ve su ürünleri ile buluşmalarını sağlamak amacıyla değil, bu işi herkesten daha iyi yapmak misyonuyla hareket eder.

Bu bağlamda dünya standartlarında altyapı, sektördeki en iyi uygulamalar, küresel kalite standartları ve sıkı güvenlik politikaları konularında AR-GE’ye büyük yatırımlar yapmaktadır.

Ayrıca;

  • Kalite ve bütünlük·     
  • Mükemmellik ve yenilik
  • Güven ve dürüstlük

İlkelerinden ödün vermeden,  emin adımlarla dünyada tercih edilen bir Türk Markası olma yolculuğunu hedefleri doğrultusunda başarı ile sürdürmektedir.